Ana Sayfa / Alan Adı
Alan Adı Kayıt ve Transfer

Size Uygun Alan Adı Kaydedin.

Sadece bir dakikada alan adınızı tescil ediyoruz.

Çok hızlı bir otomasyona sahip olan alan adı tescil sistemimiz sayesinde kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde alan adınız anında tescil olmaktadır. 50’den fazla alan adı uzantısını tescil edebiliyoruz. Üstelik alan adı tescili ile birlikte talep etmeniz halinde ücretsiz 2 adet e-posta hesabına da sahip olabiliyorsunuz.

Alan adı transfer hizmetlerimiz de , transfer prosedürlerine göre en hızlı şekilde sonuçlandırılmaktadır. Ortalama 3-5 iş günü içinde herhangi bir sorun yok ise alan adınız transfer edilmektedir.

Hızlı Kurulum
Alan Adı Servisleri

Eksiksiz alan adı yönetimi

Alan adı tescilinden sonra tüm yönetimi size bırakıyoruz. Alan adınız ile ilgili tüm teknik işlemleri gelişmiş müşteri kontrol panelimizden yapabilirsiniz.

Otomatik yenileme, iç transfer , alan adı yönlendirme ,alan adı koruma ,dns hizmetleri , kimlik bilgileri gizleme gibi birçok özelliği kullanabilirsiniz.

.tr Alan Adı

Türkiye uzantılı alan adı tescili

.tr alan adı tescillerinin tamamını en kısa sürede tamamlayabiliyoruz. Bu alan adı uzantılarının bir kısmında belge zorunluluğu bulunmaktadır. Belgeli alan adları için alan adı tahsis formu ve gerekli belgeleri firmamıza iletmeniz gerekmektedir.

- Alan adı tahsis formu - Görüntüle
- Gerekli belgeler - Görüntüle

 ucuz alan adı kayıt
Alan Adı Fiyat Listesi

En Uygun Domain Fiyatları Burada

Alan adı tescil fiyatlarımız piyasa koşullarına göre sürekli gözden geçirilmekte ve en cazip fiyatlara satılmaktadır. Zaman zaman bazı alan adı uzantılarında ciddi indirimler yapmaktayız.

- Alan adı fiyat listemiz için tıklayınız.

7/24 Hızlı Destek

Talepleriniz uzman destek ekibimiz tarafından en hızlı şekilde değerlendirilmekte ve çözüm üretmektedir.