Yedekleme Çözümleri

Verilerinizi güvenle saklamak için

Verilerin yedekliliği herhangi bir sorun durumunda büyük önem taşımaktadır. Almış olduğunuz hizmetler için mutlaka yedekleme hizmeti de almanızı tavsiye ediyoruz.

Fsb yedekleme sistemi ile belirli periyotlar da yedekleriniz sizin için alınır. İstediğiniz zaman yedeklerinize ulaşabilirsiniz.

Toplu Sms paketleri
Toplu Sms Hizmetleri

Kontaklarınıza ulaşmanın en hızlı yolu

İletişim kurmanın en hızlı yollarından belki de en hızlısı diyebileceğimiz sms hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik kendi başlığınız ile sms atmanın ayrıcalığını da yaşamış olursunuz. Aynı anda tüm kontaklarınıza hızlı bir şekilde toplu sms bildirimleri yapmanız mümkündür.

Kullanıcı dostu bir arayüzü olan sms gönderim panelimiz ile toplu sms atmaya hemen başlayabilirsiniz.

Teknik Destek Paketleri

Hızlı ve garantili destek çözümleri

Teknik destek paketlerimiz ile sorunlarınıza en hızlı şekilde müdahale edilmektedir.

Farklı seviyelerde ve müdahale süresi esasına göre yapılandırılmış olan paketlerimizden alabilirsiniz. Böylece standart teknik destek prosedürü ile zaman kaybetmemiş olursunuz.

lisans hizmetleri
Lisans Hizmetleri

İhtiyacınız olan tüm lisans çözümleri

Hosting hizmetlerinde kullanabilmeniz için gerekli tüm lisansları firmamızdan temin etmeniz mümkündür. İşletim sistemi , kontrol panelleri ve çeşitli yazılımların lisanslarını hızlı bir şekilde sunabiliyoruz. Hosting hizmetlerinde kullanabilmeniz için gerekli tüm lisansları firmamızdan temin etmeniz mümkündür. İşletim sistemi , kontrol panelleri ve çeşitli yazılımların lisanslarını hızlı bir şekilde sunabiliyoruz. Özellikle sunucu hizmetleri için lisans almanız durumunda kurulumlar ve yapılandırmalar da firmamız personeli tarafından yapılmaktadır.

Özellikle sunucu hizmetleri için lisans almanız durumunda kurulumlar ve yapılandırmalar da firmamız personeli tarafından yapılmaktadır.

7/24 Hızlı Destek

Talepleriniz uzman destek ekibimiz tarafından en hızlı şekilde değerlendirilmekte ve çözüm üretmektedir.