Gelişmiş Müşteri Paneli

Tüm ürünlerinizi tek bir panelden yönetebilmenin keyfini yaşayın.

Yeni müşteri panelimiz birçok yeniliği beraberinde getiriyor. Mobil uyumlu olan yeni panelimiz daha şık ve modern bir yapıya kavuşturuldu. Aynı zamanda oldukça sade olan panelimizde karmaşık menülere artık yer vermiyoruz.

Müşteri panelimizden artık hosting ve bulut sunucu yönetimlerini de yapabileceksiniz. Cpanel , Plesk ve DirectAdmin dahil tüm hosting kontrol panel yönetimlerini tek bir panelden yapmanın kolaylığını sizler için sunuyoruz.

Yeni müşteri panelimiz ile ilgili tüm detayları tanıtım videomuzdan görebilirsiniz.

Panelimiz sizden gelen talepler ve yazılım ekibimizin çalışmaları ile sürekli olarak geliştirilmeye devam edecektir.

hosting
En iyi Sunucular

En iyi marka sunucular ile hosting hizmeti sunuyoruz.

Firmamız hosting hizmetlerini sunduğu sunucularını en iyi markalardan seçmektedir.
En yeni ve en güncel teknolojiye sahip sunucularımız sizlere en iyi performansı sunabilmektedir.
Bu kapsamda Dell , HP , SuperMicro ve Fujitsu marka sunucularımız ile en iyi hosting hizmetini vermeye gayret etmekteyiz.

Sunucularımız 7/24 izlenmekte ve sorunlara en kısa sürede müdahil olunmaktadır.
Sunucularımızda en iyi bileşenler kullanılmakta ve sürekli olarak upgrade edilmektedir.

SSD - SAS Diskler

Artık verilerinize daha hızlı ulaşabileceksiniz.

Sunucularımızda yüksek performanslı diskler kullanılmaktadır. Mevcut hosting sunucularımızın tamamında SSD ve SAS diskler kullanılmaktadır. Ayrıca Raid ile disklerimiz hem yedekli hem de daha hızlı çalışmaktadır.

Sunucu disklerimiz belirli periyotlarda kontrolden geçirilmekte olup sorun oluşmaması ve veri kaybı yaşanmaması adına tüm önlemler alınmıştır.

ucuz hosting
Yeni Nesil Sunucu İşlemcileri

En iyi sunucu işlemcilerini tercih ediyoruz.

Sunucularımızda ağırlıklı olarak Intel ürünleri , bazı sunucularımızda ise AMD ürünleri kullanılmaktadır. Özellikle Xeon sunucu işlemcilerini tercih etmekteyiz.

Hosting sunucularımızın tamamında çift soket işlemci , bazılarında ise dört soket işlemci bulunmaktadır. Bu yapı sayesinde yüksek işlemci desteği gerektiren en ağır uygulamaların altından kalkabiliyoruz. Binlerce web sitesi yüksek performansa sahip işlemciler ile sorunsuz olarak çalışabilmektedir.

FSB Yedekleme Sistemi

Veri kaybına son.

Tüm hosting sunucularımız belirli periyotlarda yedeklenmektedir. Kontrol paneli yedeklerini alıyoruz ve veri kaybı yaşamanız halinde yedekleme sistemimiz sayesinde verilerinize ulaşabilme imkanı tanıyoruz.

Opsiyonel olarak sunmuş olduğumuz yedekleme hizmetlerimiz ile günlük , haftalık ve aylık periyotlarda yedekleme hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Verilerinizin sürekli olarak yedekli olması ve geri dönüşü imkansız sıkıntılarla uğraşmamak adına yedekleme hizmetlerini almanızı öneriyoruz.

  Yedekleme Çözümleri
linux hosting
Güvenlik duvarı

Saldırılara karşı güvendesiniz.

Veri merkezlerimizde bulunan en iyi cihazlar ile her an saldırılara karşı etkili bir koruma sağlamaya çalışıyoruz. Bir çok saldırı çeşitleri ile en etkin şekilde mücadele edilebilmesi için en iyi markaların ürünlerini kullanıyoruz.

Hatlarımıza gelen istekler sürekli olarak kontrol edilerek filtrelenmektedir.

Artırılabilir Kaynaklar

Paket limitlerini artırabilmek için birkaç tıklama yeterli.

Mevcut hosting paketlerinizi ihtiyaçlarınız dahilinde artırmanız mümkün olmaktadır. Yeni bir paket almadan üst paketlere geçebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri müşteri panelinizden rahatlıkla yapabilirsiniz. Ödemenizden kısa bir süre sonra verilerinize herhangi bir zarar gelmeden paketleriniz dakikalar içinde üst paketlere yükseltilir.

windows hosting
7/24 Hızlı Destek

Talepleriniz uzman destek ekibimiz tarafından en hızlı şekilde değerlendirilmekte ve çözüm üretmektedir.