Hızlı Kurulum

Sunucunuzu aynı gün içinde teslim alın.

Fiziksel sunucular stokta sorun olmadığı sürece aynı gün içinde, bulut sunucular ise çok kısa bir süre içerisinde hazırlanabilmektedir. Özellikle bulut sunucular, kontrol paneli gerekmeyen durumlarda en geç bir saat içinde teslim edilebilmektedir.

Uzman teknik personelimiz sunucular için istenilen tüm extralar ve düzenlemeleri en hızlı ve en sorunsuz bir şekilde hazırlayarak size teslim etmektedir.

Hızlı Kurulum
Windows & Linux Platform

Zengin işletim sistemi seçenekleri

Tüm Windows Sunucu işletim sistemleri ile birlikte birçok Linux sistem de kurulabilmektedir. En çok kullanılan işletim sistemlerinin yanında ihtiyacınıza özel farklı sistemlerdi tercih edebilirsiniz.

Özellikle Linux platformda birçok işletim sistemi seçeneği sunabiliyoruz. Sunucunuzu daha etkin ve kolay kullanabilmeniz için kontrol panel kurulumları ve ayarlamaları da hosting personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Linux sistemler için CentOS sürümlerini, Windows sistemler için ise Server 2008 ya da 2012 sürümlerini firma öneriyoruz.

KVM Kontrol Erişimi

Sunucunuza her zaman erişim sağlayın.

Sunucunuza herhangi bir sebepten dolayı ulaşamadığınızda konsol erişimi sayesinde bağlantı kurabilmeniz mümkün olmaktadır. Fiziksel sunucularımızın birçoğunda konsol erişimi standart olarak sunulmaktadır. Oem sunucular için KVM desteği sunulmamaktadır.

Bulut sunucular içinde müşteri kontrol panelinden yönetim imkânı mevcuttur. Günün her saatinde sunucunuzu bize talep göndermeden kontrol edebilirsiniz.

 sanal sunucu
En İyi Markalar

En güncel sunucu modellerini tercih ediyoruz

Sunucu kiralama ve sanallaştırma hizmetleri için en iyi markaları seçiyoruz. Tek bir ürün ailesi yerine kullanıcılara farklı seçenekler sunmanın daha iyi olacağı düşüncesindeyiz. Ağırlıklı olarak Dell, bunun yanında HP, SuperMicro ve Fujitsu marka sunucuları da ürün yelpazemizde sizler için bulunduruyoruz.

Hem lokasyon hemde veri merkezi bazında seçim yapabilir, istediğiniz marka sunucuyu kiralayabilirsiniz.

VMware Altyapısı

En çok tercih edilen sanallaştırma teknolojisi

Dünyada en çok tercih edilen sanallaştırma teknolojisini uzun zamandır kullanıyoruz. Bu alanda yılların getirdiği tecrübe ile bulut sunucularımızın yönetimini sorunsuz şekilde gerçekleştiriyoruz.

Talep halinde sunucu kiralama hizmeti alan müşterilerimize sanallaştırma ile ilgili destek sunmaktayız. Böylece kendi sanal makinalarınızı oluşturup kaynaklarınızı verimli olarak kullanabilirsiniz.

firewall
Güvenlik Duvarı

Saldırılara karşı güvendesiniz.

Veri merkezlerimizde bulunan en iyi cihazlar ile her an saldırılara karşı etkili bir koruma sağlamaya çalışıyoruz. Birçok saldırı çeşitleri ile en etkin şekilde mücadele edilebilmesi için en iyi markaların ürünlerini kullanıyoruz.

Hatlarımıza gelen istekler sürekli olarak kontrol edilerek filtrelenmektedir.

Tier 3 Veri Merkezi

Türkiye’nin en iyi veri merkezinden hizmet alıyoruz

Türk Telekom Gayrettepe’de bulunan kabinlerimiz ve Blade şaselerimiz ile en iyi hizmetleri veriyoruz. Storage ve diğer ekipmanlarımız en kaliteli ürünlerden oluşmaktadır. Türkiye’deki birçok önemli markanın da bulunduğu veri merkezinden hizmet vermenin rahatlığını yaşıyoruz. Bunun yanında yine ülkemizin en önemli veri merkezlerinin birçoğu ile çalışmaktayız.

vps sunucu
7/24 Hızlı Destek

Talepleriniz uzman destek ekibimiz tarafından en hızlı şekilde değerlendirilmekte ve çözüm üretmektedir.